Sakk sikert a Bethlenben

Iskolánk a Nemzeti Tehetség Program keretében a 2020/21-es tanévben „Sakk sikert a Bethlenben” címmel egy 60+6 órás projektet valósított meg az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával. A sakkoktatás mellett 2-2 matematikai-logikai, illetve 2 vizuális óra is szerepelt a programban. Az NTP-KNI-20-0102 számú pályázaton elnyert támogatás összege 1.100.000,- Ft. A programban 15, a sakkban tehetséges diák vett részt abból a célból, hogy tehetségük egyre jobban fejlődjön, s ezáltal még sikeresebbek legyenek, jobb eredményeket érjenek el a sakkéletben. 2022. májusában került megrendezésre egy háromnapos sakktábor Tokajban, ahol tanulóink oktatóikkal együtt a sakkozás mellett hangsúlyt tettek a pihenésre, kikapcsolódásra, fizikai és szellemi regenerálódásra is. A pályázati program 2022. júniusában zárult.

Köszönjük az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatását!

Miniszterelnökség