Általános Iskola

Hazánk hőseire emlékeztünk az aradi vértanúk emléknapján

Az aradi vértanúkról való megemlékezés idén rendhagyó módon történt iskolánkban.

A járványhelyzetre való tekintettel iskolarádión keresztül emlékeztünk.

A műsor összeállítása és felvétele újszerű kihívás elé állította az 5. és 6. osztályos tanulókat és a felkészítő pedagógusokat. A hangfelvétel iskolánk könyvtárban zajlott munkatársunk segítségével.

Tanévzárás, köszönetnyilvánítás, dicséretben részesült tanulóink

Tisztelt Szülők!

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a 2019-2020-as tanévben mutatott együttműködését, támogatását, kitartását. A járványhelyzet miatt rendkívüli, és szokatlanul embert próbáló lett a második félév, de az Önök segítségével sikerült eredményesen lezárnunk. Reméljük, szeptemberben a tantermekben, a jól megszokott rendben folytathatjuk a munkát! Addig is kellemes nyarat kívánok mindenkinek – tudva azt is, hogy a legtöbbeknek nem pihenéssel, hanem az elmaradt munkák pótlásával fog telni! Mindenkinek sok örömöt, jó egészséget kívánok!

Lépésről-lépésre a Bethlenben

Intézményünk az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, “A hazai és határon túli köznevelési intézményekben működő komplex tehetséggondozó programok támogatása” című, NTP-KNI-18 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, NTP-KNI-18-0119 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett Nemzeti Tehetség Program „Lépésről-lépésre a Bethlenben” pályázata 1.500.000,-Ft összegű támogatásban részesült.