Bethlen Művészeti Fesztivál - rajzpályázatának kiírása

rajzpályázatának
kiírása

TÉMA:

• Úton lenni valahová, útközben.
    Úton lenni sokféleképpen lehet. Sétálhatunk, túrázhatunk, biciklizhetünk, de közlekedhetünk autóval, busszal, repülővel, helikopterrel, vagy akár hajóval is.
    Az utazásnak mindig van valamilyen célja, valahonnan tartunk valahová. Kérjük, hogy az alkotásokon ez a „cél” is jelenjen meg, például egy távoli hegycsúcs, egy vár, egy lakatlan sziget, vagy valamilyen kívánatos szép hely formájában.

TECHNIKA:

• Tetszőleges - tempera, vízfesték, pasztellkréta, ezek kombinálása grafikai eszközökkel.
  • A kép maximális méreteként A/3-as javasolt.

BEKÜLDÉS:

• A képeket, rajzokat önállóan, a saját iskolában kell elkészíteni, és
    paszpartuval ellátva elküldeni az iskolánk címére 2018. március 1-ig.
    (Bethlen Gábor Iskola és Óvoda, 4400 Nyíregyháza, Gomba u. 7.)
  • A rajzok hátoldalára kerüljön rá az alkotó neve, osztálya, a kép címe, a tanuló iskolája, felkészítő tanárának neve és telefonszáma (elérhetősége).

Korcsoportok:

• alsó tagozat: 1 – 2. osztály; és külön 3 – 4. osztály
  • felső tagozat: 5 – 6. osztály; és külön 7 – 8. osztály
  • középiskola

A rajzok beérkezését követően, szakmai zsűri válogatása alapján a legjobb alkotások készítőit, és felkészítő szaktanárait meghívjuk az iskolánkba, hogy itt, a Bethlen Művészeti Fesztivál rendezvényeinek keretében – melynek része lesz a beérkezett alkotásokból összeállított kiállítás –adjuk át a díjakat. A díjátadás várható időpontja: 2018. március 12. 10.00 óra.

A szervező rajztanár elérhetősége: Megyesi Csabáné 06-70 / 366-2895

megyesinesiposnora@gmail.com

Minden pályázónak sikeres felkészülést kívánunk!

Nyíregyháza, 2018. január 7.

A Bethlen Művészeti Fesztivál szervezői