Gimnázium

Közösségben egy keresztény nemzetért pályázat, összefoglaló.

PÁLYÁZATI BESZÁMOLÓ
A Bethlen Gábor Iskola „Közösségben egy keresztény nemzetért” című pályázata elnyerte a Miniszterelnökség Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága által meghirdetett és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által támogatott „Egyházi közösségi célú programok támogatása” EKCP-KP-1-2022/3-000508 azonosító számú pályázatot. Közösségben egy keresztény nemzetért pályázat, összefoglaló.

Átvették jutalmukat a honvédelmi rajzpályázat különdíjasai

Patai Kitti a nyíregyházi Bethlen Gábor Gimnázium Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola 10. osztályos tanulója Czill István alezredestől, a területvédelmi ezred parancsnok-helyettesétől vehette át különdíját december 16-án. Kitti történelem tanár szeretne lenni, rajza is a történelem iránti érdeklődését fejezi ki.

Itt lehet Kitti képére szavazni 2023. január 15-ig.