A Bethlen Gábor Művészeti Iskolában június hónapban több tanszaki hangversenyt szerveztünk, ami egyben a diákok meghallgatását is jelentette közönség előtt. A helyszín a Bethlen Iskola aulája volt.

2024. június 07-én egy nagyon jól sikerült magánének tanszaki hangversenyre került sor a növendékek és szüleik nagy örömére. Felkészítő tanár Potornainé Telenkó Tünde. Billentyűs hangszeren közreműködtek: Szilvási Anna és Kotroczóné Derecskei Andrea.

2024. június 10-én zongora tanszaki hangversenyre került sor, ahol bemutatkozhatott Kotroczóné Derecskei Andrea fiatal és lelkes osztálya, köszönjük a színvonalas hangversenyt!

2024. június 13.án, csütörtökön egy osztálytermi év végi hegedű hangversenyre került sor, kis beszélgetéssel lezárva. Felkészítő tanár: Elek-Nagy Eszter, zongorán közreműködött: Szilvási Anna.

2024. június 14-én került sor az utolsó tanszaki hangversenyre, ami jó és bensőséges hangulatban telt, méltó módon zárva ezt a sikeres és jó tanévet. Felkészítő tanár: Szilvási Anna.

Minden művészetiben dolgozó pedagógusnak köszönjük az egész évben végzett magas színvonalú, odaadó és szívvel lélekkel végző munkájukat!

Köszönjük a diákoknak szorgalmát, szüleiknek a támogatását és további sikereket kívánunk! Hajrá Bethlen!